Zpět na úvod

Dodáváme technologie
Arista Networks

Navrhneme, dodáme, zprovozníme a zajistíme správu.

 

Jsme předním dodavatelem prvotřídních technologií Arista Networks, které se vyznačují nejmenší chybovostí na trhu a nejstabilnějším operačním systémem mezi ostatními výrobci.

Jakožto autorizovaný prodejce technologií Arista Networks s největšími zkušenostmi na českém a slovenském trhu se zabýváme nejen prodejem těchto technologií, ale jsme zároveň schopni poradit s jejich výběrem, umístěním v síti, instalací a následnou správou.

Pomůžeme vám s výběrem vhodného řešení, zkonzultujeme vaše potřeby, dodáme a nakonfigurujeme zvolenou technologii, zaškolíme vaše zaměstnance a v případě potřeby zajistíme i následnou správu.

Něco málo o Aristě…

V roce 2008 představila Arista své první produkty a to především switche s ultra nízkou latencí, a dále switche určené pro sítě datových center. Do současné doby se rozrostlo portfolio společnosti o řešení pro kampus, analýzu datového provozu a kybernetickou bezpečnost. Růst společnosti je prováděn zejména prostřednictvím akvizic těch nejlepších technologií na trhu. V dnešní době patří Arista mezi naprostou špičku ve svém oboru a nezávislé analytické spoelčnosti jako Forrester Wave, nebo Gartner ji opakované ohodnocují jako leadery trhu. Arista Networks dlouhodobě dodává nejvíce 100G a 200G portů ze všech výrobců.

Za úspěchem společnosti stojí strategie, které se Arista drží od svého vzniku, postavená na následujících 4 bodech

„Kvalita je ten nejdůležitější atribut našich produktů.“

Díky tomuto přístupu je společnost nejlepší mezi svými konkurenty a podle CVE indexu řádově převyšuje ostatní. Arista přichází s novými funkcionalitami až ve chvíli, kdy má 100% jistotu funkčnosti.

Jedna image operačního systému pro všechny switche

Skutečně existuje pouze jedna verze operačního systému, která běží v celém portfoliu produktů. EOS (Extensible Operating Systém) je plně programovatelný, postavený na nemodifikovaném jádře Linuxu a všechny jeho funkce a služby jsou vybudovány pouze na „industry“ standardech. Nenaleznete žádné „vendor lock in“ funkcionality. Proto také poskytuje nejširší možnosti integrace se systémy ostatních výrobců.

Spolehlivost

Arista nevyvíjí vlastní chipy, ale spolupracuje jak s renomovanými výrobci, jako je Broadcom, nebo Intel, tak i se start-upy, jejichž chipy se na trhu objevují. Arista testuje všechny produkty na trhu a pro svoje produkty vybírá to nejlepší.

Unikátnost

Portfolio Aristy není tak široké jako u ostatních světových výrobců, ale na druhou stranu nabízí celou řadu unikátních funkcionalit.

Arista
produkty

L2/L3 switche

Nejširší uplatnění naleznou zejména v data centrech a díky technologické spolupráci se společností VMWare je využívají největší poskytovatelé cloudových služeb jako je například Microsoft.

Specialitou v nabídce je tzv L1 switch, který je zejména využíván v prostředí, kde potřebujete velmi rychlý přenos dat.

Kampus

Arista pomocí akvizice společnosti Mojo Networks rozšířila svojí nabídku také o Wifi přístupové body a v krátkém čase začala nabízet pod svojí značkou špičkové WiFi 5 a WiFi 6 technologie. Tyto se mezi konkurencí řadí na první příčky co se týče stability radiového signálu pro datové přenosy. Jako jediná na trhu nabízí pokročilý WIPS (Wireless Intrusion Prevention Systém), který se postará o eliminaci a detekci nežádoucích uživatelů a cizích přístupových bodů v síti.

Cloud Vision Portál

Tato unikátní platforma vám umožňuje spravovat celou vaší síť a to včetně té radiové z jednoho místa. Umožňuje zařízení nejen konfigurovat a to i pomocí orchestrace, ale také slouží jako pokročilý monitoring systém. Zde Arista využívá Real State Streaming monitoring, což vám umožňuje sledovat všechny události v síti v reálném čase. Systém ukládá všechny události do historie a v případě detekce nějakého problému, který nastal v minulosti, je velmi snadné dohledat veškerá související technická data. Toto velmi zkracuje čas na nalezení tzv Root Cause, a tím pádem i následné opravy, nebo změny nastavení pro další vyloučení podobného problému. Cloud Vision je zároveň single point of integration pro systémy a služby 3. stran.

Danz Monitoring Fabric

Tento produkt vzniknul spojením špičkových packet brokerů a analytických nástrojů společnosti Big Switch, kterou Arista koupila v roce 2020. Výsledkem je robustní systém pro sběr data flow a následné vyhodnocení chování v síti. Tento nástroj je vhodný pro odhalování útoků a následnou orchetraci v tzv SDN.

Awake Security

Poslední dosavadní akvizicí se Arista posunula i do prostředí Cyber Security a to zejména pro virtualizovaná prostředí.

Poptávka
řešení