Zpět na úvod

Dodáváme technologie
Palo Alto Networks

Navrhneme, dodáme, zprovozníme a zajistíme správu.

Jsme autorizovaným prodejcem technologií Palo Alto Networks, které jsou absolutní špičkou v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na zabezpečení sítě, cloudu, ochrany koncových bodů a široké škály dalších bezpečnostních služeb. S jejich výběrem vám rádi pomůžeme, zajistíme správnou a bezchybnou instalaci i následnou správu a případné zaškolení vašich zaměstnanců.

Pokročilá ochrana

Firewally nové generace se systémem PAN-OS, jsou nabízeny v různých podobách. Fyzická zařízení nabízí prostřednictvím řady PA, která zahrnuje firewally malých rozměrů, jako je PA-220 pro malé podniky a kanceláře, až po řadu PA-7000 vytvořenou pro velké podniky a poskytovatele služeb. Nebo jako virtualizované zařízení prostřednictvím řady VM, která umožňuje provozovat firewall jako virtuální stroj pro zabezpečení virtualizovaných datových center a privátních cloudů. Je také kompatibilní s veřejnými cloudovými prostředími, jako jsou Amazon Web Services, Microsoft Azure a Google Cloud.

Jednotná správa

Panorama, centrální management a řídicí centrum zabezpečení sítě, které umožňuje zákazníkům spravovat všechny Palo Alto firewally v podnikovém prostředí z jediné konzole.

Cortex XDR

Cortex XDR, pokročilá ochrana koncových bodů. Na rozdíl od tradičního antiviru se Cortex XDR při detekci malwaru nespoléhá na signatury. Místo toho se zaměřuje na analýzu chování programů s cílem odhalit zneužití zranitelností nultého dne. Informace o hrozbách jsou sdíleny se systémem Wildfire a opačně z něj získávány zpět pro zvýšení míry záchytu. Wildfire je cloudová služba pro analýzu hrozeb, která využívá dynamickou analýzu, statickou analýzu, strojové učení a bare-metal analýzu k odhalování a prevenci neznámých hrozeb.

Další
Cloudové
nástroje

Cortex Data Lake

Poskytuje službu agregace logů poskytovanou v cloudu pro zařízení Palo Alto Networks umístěných v lokálních sítích, přímo z koncových bodů nebo z cloudových produktů a produktů třetích stran.

AutoFocus

Tato služba poskytuje informace o hrozbách, které rozšiřují analytické schopnosti ostatních aplikací jako externí zdroj relevantních bezpečnostních informací.

Cortex XSOAR

Tato komponenta Security Orchestration And Response je zodpovědná za automatizaci a integraci s dalšími bezpečnostními a síťovými systémy pro automatizaci procesů reakce na incidenty a shromažďování zpravodajských informací.

Prisma Access

Prisma Access je služba společnosti Palo Alto Networks pro přesun funkcí monitorování a analýzy podnikové sítě z onpremise perimetrových zařízení do cloudu. Jedná se o nejkomplexnější řešení SASE svého druhu, které zabezpečuje přístup do internetu, chrání uživatele a aplikace a kontroluje data pro vzdálené uživatele a lokality.

Prisma Cloud

Prisma Cloud zabezpečí jakékoliv cloudové prostředí a všechny výpočetní prostředky, používané k vytváření a provozování nativních cloudových aplikací, včetně prostředí s více cloudy a hybridními cloudy. Řeší většinu usecase zabezpečení cloudu, které může zákazník mít, jako je CSPM, kontejnery, serverless funkce a mikrosegmentace založená na identitách. Jedná se o bezpečnostní řešení Palo Alto Networks pro nativní cloud, které se integruje s procesy kontinuální integrace a kontinuálního vývoje devops (CI/CD) pro ucelenější kontrolu životního cyklu zabezpečení cloudových prostředků.

Poptávka
řešení