Zpět na úvod

SDN
Software Defined Network

Dnes již nenajdete službu, která by neběžela v cloudu.

Šíře cloudových služeb se neustále zvětšuje a tento obor nabízí obrovské možnosti a nové výzvy, jak zvyšovat zisk každé obchodní společnosti.

netigo-sdn-mensi-foto

Proč si vybrat řešení právě od nás?

Poskytovatelé internetových služeb jako jsou IaaS, SaaS a PaaS, využívají většinou hybridní, tedy fyzickou i virtualizovanou síťovou architekturu. Ta je mnohdy velmi komplexní, rozprostřená ve více lokalitách. Velké množství takových služeb pak běží částečně z privátního a částečně z veřejného cloudu, jako jsou AWS, Google Cloud, nebo Microsoft Azure.

Koncoví uživatelé těchto služeb navíc sdílejí v cloudu stále více svých citlivých dat, což klade vysoké nároky na kybernetickou bezpečnost jak kvůli samotné bezpečnosti uložení citlivých dat, ale také díky vysokým nárokům na stabilitu.

Takto poskytované služby vyžadují stabilní síťovou vrstvu nejen tu fyzickou, ale i tu virtualizovanou. Již nepostačuje provozovat pouze L2 a L3, ale prakticky vše až po L7. To s sebou přináší obrovské nároky na flexibilitu a automatizaci.

Všechny námi dodávané hardwarové platformy jsou z tohoto pohledu plně programovatelná zařízení, zejména pomocí JSON API. Technologie našich výrobců jsou plně integrovatelné jak mezi sebou navzájem, tak i s celou řadou dalších řešení, jako je například VMWare.

Nabízíme nástroje pro orchestraci sítě, automatizaci, analýzu provozu, správu připojených zařízení či ochranu všech druhů sítí před kybernetickými útoky, a to vše plně transparentně integrovatelné do stávajících technologií.

 

Poptávka
řešení