Zpět na úvod

Bezpečný homeoffice

Zabezpečíme vaše uživatele nejen na homeoffice pomocí enterprise-grade řešení, na které se můžete spolehnout.
Prostor, který musíme zabezpečit se neustále zvětšuje. Práce z domova, služební cesty, co-workingové prostory a s tím spojené využívání cloudových služeb a přístup odkudkoliv. Dvěma slovy: nedefinovaný perimetr. Mimo perimetr se uživatelé setkávají se spoustou nových hrozeb a je zde vysoké riziko úniku dat i přihlašovacích údajů, které útočník může zneužít.

Na jaké
funkce se
můžete těšit?

Kompletní ochrana
proti odcizení
přístupových údajů

Unikátní vlastností řešení je schopnost detekovat, že se uživatel pokouší zadat své firemní přihlašovací údaje na neschválené a často nekorporátní služby. Ať už tak činí úmyslně, nebo jde například o Credential Phishing. Při takové detekci je následně možné celou komunikaci zablokovat, případně vyzvat uživatele k potvrzení této činnosti.

Kombinace několik metod detekce pro maximální bezpečnost

Zabezpečení kombinuje ochranu na síťové vrstvě a to až na aplikační úroveň společně s identifikací uživatele. Řešení je dále zkombinované s ochranou přímo na koncovém zařízení, které používá unikátní kombinaci vrstev ochrany k zajištění maximální bezpečnosti. Zahrnuje ochranu proti exploitovacím technikám, ochranu jádra systému, lokální ML antivirus, sandbox, analýzu chování a další.

Ochrana proti známým i neznámým hrozbám

Se zabezpečením od nás budou vaši uživatelé chráněni stejně, jako by právě seděli u sebe v kanceláři, ať už jsou kdekoli na světě. Navíc budou chránění proti všem hrozbám, těm známým i neznámým, takzv. zero-day.

Anti-Ransomware ochrana

Součástí je také anti-ransomware ochrana, která vytváří na disku vlastní soubory, které monitoruje a při detekci šifrování ukončí zdrojový proces. Tímto způsobem zabraňuje zašifrování celého disku a ztrátě dat..

Přidaná hodnota

Nejlepší zařízení na trhu

Řešení je založené na špičkových technologiích od Palo Alto Networks. Díky tomuto řešení se tak zařadíte po boku největších světových firem, které v otázce kybernetické bezpečnosti sází právě na Palo Alto Networks. Na tyto technologie spoléhá 95 ze 100 největších firem na světě a celkově 71 % všech firem z TOP 2000. Kvalitu dokládají také výsledky nezávislých testů, jako jsou Gartner, Forrester a NSS Labs, kde pravidelně dosahují nejvyšších ocenění.

 

Expertní nastavení

Instalace a nastavení bude provedené specialisty na poli kybernetické bezpečnosti a NGFW. To vám zajistí maximální ochranu a ochrání investici díky využití plných kapacit řešení.

Poptávka
řešení