Zpět na úvod

NextGen ochrana perimetru a infrastruktury

Žijeme v digitální éře. Ta s sebou ale kromě nových obchodních a firemních procesů přináší také nová rizika.

Vedle trendu digitální transformace sledujeme i pravidelný meziroční nárůst kybernetických útoků. Kyberzločinci ke své činnosti přistupují svědomitě a pro své útoky používají nejmodernější technologie a postupy. A protože v této éře jsou naše data tím nejcennějším, je důležité stejně svědomitě přistupovat i k ochraně vlastní společnosti.

Palo Alto Networks Next-Generation Firewall je konzistentní a integrované řešení zabezpečení sítě, které poskytuje nejlepší ochranu ve své třídě. Jde také o první NGFW s technologií strojového učení, který tak dokáže bránit proti neznámým hrozbám a chránit všechna aktiva včetně IoT.

Na jaké
funkce se
můžete těšit?

Ochrana proti známým i neznámým hrozbám

Palo Alto NGFW kombinuje ochranu pomocí tradičního IPS a anti-malware řešení proti známým hrozbám s pokročilou detekcí zero-day hrozeb skrze strojové učení a sandboxing.

Kontrola provozu na aplikační úrovni a k tomu rozpoznání uživatelů

S Palo Alto NGFW dostanete kontrolu nad svými aplikacemi a uživateli. To umožňuje granulární nastavení ochrany podle principů zero trust. Navíc získáte reporty o využívání aplikací jednotlivými uživateli.

Inspekce DNS provozu

Kontrolujete DNS provoz? A víte, že útočníci zneužívají DNS protokol pro C2 komunikaci se svými řídícími servery a mohou pomocí něho sestavit tunel a odcizit ze sítě citlivá data? Ochrana na úrovni DNS je navíc rychlá a výpočetně nenáročná.

Vysoká dostupnost

Celé řešení je již od základu navrhované jako vysoce dostupné. K dispozici jsou možnosti zapojení active-passive i active-active s podporou clusterování až 16 zařízení.  Samozřejmostí je redundantní napájení i u toho nejmenšího zařízení.

Varianty
použití

PA-Series

Fyzické firewally PA-Series jsou konstruované pro vysoce výkonné zpracování dat a zabezpečení komunikace. PA-Series NGFW poskytují vhled, zabezpečení a kontrolu nad provozem v podnikových sítích (včetně provozu IoT a 5G) pro datové centrum, kampus, pobočkové kanceláře, průmyslové instalace a mobilní infrastrukturu 5G.

VM-Series

Virtuální firewally VM-Series jsou ideální pro prostředí, kde by nasazení hardwarových firewallů bylo složité nebo nemožné. Firewally VM-Series poskytují všechny možnosti Palo Alto Networks NGFW ve virtuálním provedení. Zabezpečením procházejícího síťového provozu a prevencí hrozeb konzistentně chrání veřejné a privátní cloudy, virtualizovaná datová centra a pobočkové kanceláře.

CN-Series

Kontejnerové firewally CN-Series poskytují všechny možnosti Palo Alto Networks NGFW ve formě kontejneru, který umožňuje přesunout zabezpečení co nejblíž ke kontejnerovým úlohám a využívat při formulování pravidel tak důležitý kontext kontejneru. Kontejnerový firewall CN-Series tak může uplatňovat prevenci hrozeb a další pokročilé služby zabezpečení sítě včetně IPS a filtrování adres URL na povolený provoz – odchozí, příchozí i obousměrný – mezi kontejnerovými pody, aplikacemi v kontejneru i staršími úlohami, jako jsou třeba virtuální počítače nebo klasické hardwarové servery.

Přidaná
hodnota

Nejlepší zařízení na trhu

Řešení je založené na špičkových technologiích od Palo Alto Networks. Díky tomuto řešení se tak zařadíte po boku největších světových firem, které v otázce kybernetické bezpečnosti sází právě na Palo Alto Networks. Na tyto technologie spoléhá 95 ze 100 největších firem na světě a celkově 71 % všech firem z TOP 2000. Kvalitu dokládají také výsledky nezávislých testů, jako jsou Gartner, Forrester a NSS Labs, kde pravidelně dosahují nejvyšších ocenění.

Expertní nastavení

Instalace a nastavení bude provedené specialisty na poli kybernetické bezpečnosti a NGFW. To vám zajistí maximální ochranu a ochrání investici díky využití plných kapacit řešení.

Poptávka
řešení

Požadovaný způsob nasazení

Požadovaná nejvyšší rychlost fyzického rozhraní (uplinku)

Je požadované SFP rozhraní?

Požadované funkce – zaškrtněte z výběru

Nasazení v režimu vysoké dostupnosti

Je požadovaná SSL dekrypce? (V případě volby Ano bude nutné řešit individuálně)