Zpět na úvod

Routing
a Switching

Moderní datové sítě se rychle vyvíjí, a to zejména díky rostoucím potřebám uživatelů na zvyšování rychlostí datových přenosů a jejich stabilitu. Jednoduše, dnes je vše dostupné prostřednictvím Internetu.

netigo-routing-switching-mensi-foto

Našim zákazníkům vždy nabízíme ta nejlepší řešení, která je na trhu dostupná.

Jsme certifikovaným partnerem společností Arista Networks a Juniper Networks, které jsou  prémiovými výrobci ve svých oborech a stabilně se umísťují na předních pozicích ve statistikách nezávislých analytických společností, jako je Gartner, či Forrester Wave. V naší nabídce naleznete také portfolio HPE/Aruba či Ruckus.

Díky této kombinaci vám naši odborníci na jednotlivé technologie pomohou
s návrhem nebo obměnou sítě jakéhokoliv typu.

Juniper i Arista jsou výbornou volbou pro datová centra a virtualizované platformy. Oba výrobci jsou velice silní v routingu a switchingu. Juniper nadto nabízí také řešení např. pro CGNAT.

V oblasti kampusových sítí vybíráme z technologií Arista, Juniper, Aruba či Ruckus, dle přesných požadavků klienta na vlastnosti a funkcionality dané sítě.

Pokud máte ovšem speciální požadavky, jako je například ultra nízká latence přepínače, nebo jste broadcaster a naopak vyžadujete od své sítě speciální služby jako je PTP pro přenos video signálu po IP, jednoznačnou volbou jsou produkty z nabídky Arista Networks.

Všechna naše řešení disponují širokou mírou možností integrace do vašich stávajících systémů. Zároveň usnadňují práci provozních oddělení, například díky sledování událostí v síti v reálném čase – Real Time State Streaming. 

Umíme vám dodat kompletní řešení na klíč, včetně podpory, tak abyste se nemuseli o nic starat.

Standardně také podporujeme naše zákazníky při technologických upgradech sítí a společně s jejich adminy provádíme implementaci nových a migraci ze starších a dosluhujících systémů.

Pokud máte vlastní DevOps/NetOps oddělení a používáte aplikace a služby, které jste si vyvinuli sami, dodáme vám nezbytná SDK, a pomůžeme Vám s jejich integrací.

Poptávka
řešení