Zpět na úvod

Data
Protection

CipherTrust Data Security Platform
Platforma CypherTrust Data Security poskytuje organizacím a firmám komplexní ochranu citlivých dat, ať už se nachází kdekoliv v síti, nebo na cloudových datových uložištích. Platforma automaticky identifikuje místa a soubory obsahující citlivá data, následně je zašifruje a pomocí správy přístupových klíčů lze řídit přístup k těmto datům, ať už k nim uživatel přistupuje odkudkoliv.

CypherTrust Data Security Platform vám zajistí

  • Identifikaci a ochranu vašich citlivých dat tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití. 
  • Celkový přehled napříč vaší organizací o tom, kde se vaše citlivá data nacházejí a kdo k nim má přístup a může s nimi pracovat
  • Úroveň ochrany vašich dat a privátních klíčů, která splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky FIPS 140-2 L2/L3 certifikace

Produkty

CypherTrust Data Security Platform

Identifikace a klasifikace a kompletní přehled o datech uložených v celé vaší organizaci. Data mohou být umístěna jak na jednotlivých počítačích, tak na sdíleném uložišti nebo také ve veřejném cloudu, ke kterému jednotliví uživatelé přistupují.

Na základě identifikace a klasifikace dat dochází k jejich zašifrování. Úroveň ochrany a řízení přístupu k datům je spravována z jednoho místa na základě klasifikace dat a jednotlivých oprávnění k nim přistupovat pro konkrétní uživatele.

Jednotná správa privátních klíčů uživatelů je zásadní nutností pro každou organizaci, která spravuje citlivá data a pracuje s nimi. CypherTrust vám umožňuje spravovat privátní klíče uživatelů podle nejvyšších bezpečnostních standardů jako je FIPS 140-2 L2/L3.

High Speed Encryptor

Rychlý síťový encoder, který zabraňuje odposlechu dat na telekomunikačním spojení mezi pobočkami společnosti. Umožňuje šifrování na 2. nebo 3. vrstvě modelu OSI/ISO. Pevná mikrosekundová latence, šířka pásma až 100 GB, certifikace FIPS-140-2 úrovně 3.

Hardware Security Module

Hardwarové bezpečnostní moduly (HSM) společnosti Thales jsou navrženy s ohledem na bezpečnost šifrovacích klíčů po celou dobu jejich životnosti. Zesílený operační systém, kryptografická karta odolná proti hardwarovým útokům, šifrované komunikační kanály, vícefaktorová autentizace a soulad s uznávanými standardy (FIPS 140-2 Level 3, PCI DSS, Common Criteria) zabraňují ztrátě kryptografického materiálu v nich uloženého. Kryptografické moduly jsou k dispozici v několika verzích.

LUNA HSM – univerzální bezpečnostní modul, který je k dispozici v síťové verzi (Network HSM), jako samostatná karta PCI-E a zařízení USB; možnost ověřování pomocí hesla (PW Auth) nebo pomocí zařízení využívajícího silné dvoufaktorové ověřování (PED Auth).

PAYSHIELD HSM / LUNA PAYMENT HSM – specializovaný bezpečnostní modul určený pro zpracování finančních transakcí.

Poptávka
řešení