Zpět na úvod

Kampus
a Wi-Fi

 

Nároky na dnešní bezdrátové sítě jsou enormně vysoké. Musí se postarat o bezvýpadkové pokrytí stále více zařízení, stejně tak se zvyšují i požadavky jednotlivých aplikací na jejich stabilitu. V neposlední řadě také hraje velkou roli otázka jejich bezpečnosti.

netigo-kampus-wifi-mensi-foto

U nás vám poradíme najít právě to ideální řešení, splňující Vaše požadavky.

Rozsáhlé bezdrátové sítě, nebo malá kancelář? Nevadí.

Nabízíme technologie od těch nejlepších výrobců jak pro rozsáhlé bezdrátové sítě, pokrývající vnitřní i venkovní prostory v několika lokalitách, nebo jenom pro potřeby malé kanceláře.

U nás máte na výběr z prvotřídních technologií

Vyberete si u nás z technologií jako je Arista Networks, HPE Aruba, Ruckus a nebo Juniper. Všichni tito výrobci vám umožní nastavit, zabezpečit a spravovat celou síť pohodlně a rychle z jednoho místa.

Se vším Vám pomůžeme

Pomůžeme vám navrhnout design sítě tak, aby bylo ve všech místech ideální pokrytí signálem a zároveň abyste se nemuseli obávat přesunout se při video hovoru z jedné kanceláře do druhé.

Nikdo jiný nemá šanci

Naše technologie se automaticky postarají o identifikaci uživatele, případně detekují nevyžádaný přístupový bod ve vaší radiové síti (Rogue AP) a okamžitě jej zablokují. Zároveň zajistí funkční QoS, takže videokonference nebo telefonní hovory již nebudou trpět provozními problémy.

Analytická data jako na dlani

Pro správce sítí je také nezbytné rychle odhalit případné problémy, ať už na straně identifikace uživatele, nebo ztráty signálu. Toto vše je možné díky velkému množství analytických dat, které Vám námi dodávané bezdrátové sítě poskytují v reálném čase.

Přístupový bod

Výhodou zejména pro menší společnosti může být i to, že vám stačí do prostředí vaší kanceláře nebo provozovny nainstalovat pouze přístupové body a další nezbytné funkcionality mohou být zajištěny formou služby.

Poptávka
řešení