Zpět na úvod

Výstavba
privátních cloudů

Jako jedni z mála integrátorů síťových a kyber-bezpečnostních řešení nabízíme i výstavbu privátních cloudových infrastruktur.

Privátní cloud Vám umožní připravit vysoce škálovatelnou bezvýpadkovou infrastrukturu na míru Vašim potřebám. Zároveň garantuje, že k Vašim datům nemá přístup nikdo jiný a že jsou uložena na přesně definovaných místech, což se může hodit v případě, že potřebujete splnit některé zákonné, certifikační či procesní požadavky.

Privátní cloud nabízíme jak formou jednorázové dodávky, tak i formou garantované služby.

Proč si vybrat privátní cloud
zrovna od nás?

Vysoká dostupnost a kvalita služeb

Všechny naše služby stavíme jako prémiové a vysoce dostupné – to znamená vysoce robustní síť (na platformě Arista a HPE), vysoký standard serverů a datových úložišť (využíváme technologie HPE nejnovější generace), SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent.

Žádná starost o hardware a obslužný software

Zcela se postaráme o instalaci, běh a servis hardware i software vrstvy. Vy tak už jen konzumujete vyhrazenou kapacitu datových úložišť a výpočetních prostředků.

Výběr z více technologií

Typicky stavíme privátní cloudy na technologiích KVM, Kubernetes a VMWare. V případě požadavků jsme ale schopni postavit i cloud na technologiích OpenStack a OpenNebula.

Vysoká flexibilita

Běžně držíme skladem dodatečné množství hardware, takže není žádný problém flexibilně navyšovat kapacitu využívaných služeb. Zároveň jsme schopni vykrýt i mimořádné události, kdy potřebujete dodatečnou kapacitu jen na omezenou dobu.

Management rozhraní

Standardní součástí každého privátního cloudu jsou přehledná management rozhraní poskytující mimo jiné detailní informace o běhu v reálném čase, jakož i aplikační rozhraní pro připojení Vašich automatizačních nástrojů.

Prémiová konektivita

Součástí služby může být i prémiová, garantovaná konektivita dle Vašich požadavků.

Jste pro nás partner

Každý zákazník je pro nás dlouhodobým partnerem, který vyžaduje individuální přístup a má své individuální potřeby. Pomůžeme Vám s analýzou Vašich požadavků, návrhem nejvýhodnějšího možného řešení i průběžnými změnami v poskytovaném řešení tak, jak je budete potřebovat.

Poptávka
řešení