Zpět na úvod

Dodáváme technologie
Juniper Networks

Navrhneme, dodáme, zprovozníme a zajistíme správu.

Jsme autorizovaným prodejcem technologií Juniper Networks, které se řadí mezi špičku v oblasti síťových a bezpečnostních technologií v éře cloudu, AI a 5G. S jejich výběrem vám rádi pomůžeme, zajistíme správnou a bezchybnou instalaci i následnou správu a případné zaškolení vašich zaměstnanců.

Jednotný operační systém Junos OS

Základním stavebním kamenem společnosti Juniper Networks je jednotný operační systém Junos OS. JunOS je bezpečný, otevřený a programovatelný síťový operační systém, který umožňuje automatizaci sítě ve velkém měřítku. Tento špičkový síťový operační systém, který je klíčovou součástí portfolia směrovačů, přepínačů a NG Firewallů Juniper, odstraňuje zdlouhavé opakované manuální úkony spojené se zaváděním služeb, čímž zvyšuje celkovou provozní efektivitu a agilitu služeb. JunOS slouží také jako otevřená programová platforma, která umožňuje poskytovatelům služeb, podnikům a vývojářům urychlit každodenní operace.

Routing

Komplexní portfolio nejlepších směrovačů od Juniper Networks nabízí bezkonkurenční kapacitu, agilitu a provozní konzistenci s komplexní automatizací.Řada MX je založena na operačním systému JunOS a plně programovatelném Trio čipsetu. Platformy řady MX poskytují výkonné směrování, přepínání, zabezpečení a služby které pomáhají operátorům úspěšně transformovat jejich sítě a služby. Vyznačují se nízkou latencí a poskytují spolehlivost, potřebnou pro splnění přísných SLA. Vzhledem k plné programovatelnosti Trio čipsetu se jedná o univerzální směrovací platformu, která zastoupí libovolnou roli v nejmodernějších sítích. Mezi příklady použití lze uvést např. P/PE směrovač v IP/MPLS sítích, BNG, ASBR, DC/WAN Edge, SP Core a další. Prostřednictvím servisních karet dále také plní funkce CGNAT, DPI, Firewall či IPSec.

Směrovače řady ACX jsou univerzální směrovače pro metropolitní sítě a poskytují možnosti nasazení XG/G-PON, metropolitního Ethernetu, infrastruktury IP/MPLS či 5G sítí. Vyznačující se vysoce přesnou synchronizační technologií, špičkovým zabezpečením a funkcemi vysoké dostupnosti, zlepšující kvalitu služeb, zatímco rozsáhlé funkce OAM, vestavěná pokročilá správa SLA a možnosti zero-touch nasazení snižují TCO. V řadě ACX najdeme i zařízení se zvýšenou ochranou do průmyslového prostředí vhodné i pro aplikace pro energetické společnosti, ropný a plynárenský průmysl, těžební průmysl, dopravu a obranu.

Security

Juniper SRX jsou z pohledu konkurence unikátní NGFW platformou, protože kromě širokého portfolia pokročilých funkcí kybernetické bezpečnosti v sobě zároveň kombinují funkce Carrier-Grade směrování. V praxi to znamená, že máte k dispozici zařízení, které drží krok s nejnovějšími poznatky z oblasti kybernetické bezpečnosti a integruje funkce, jako jsou IPS, Anti-Malware, Sandbox, URL Filtering, aj., a zároveň můžete využít plných možností Carrier-Grade směrování, mezi které patří plná podpora směrovacích protokolů, jako jsou IS-IS, OSPF nebo BGP. Další možností je použítí zařízení v roli MPLS PE směrovače a v neposlední řadě také jako CGNAT směrovače.

Campus

Juniper Networks se svou technologií Mist AI™ stal průkopníkem v řešení campus sítí, řízených umělou inteligencí. Jejich takzvaná „AI-driven campus architecture“ využívá sílu umělé inteligence (AI) v éře cloudu, mobilních zařízení a internetu věcí. Řešení Juniper Campus kombinuje robustní portfolio hardwaru s výkonem umělé inteligence Mist AI™, která zefektivňuje síťový provoz, zlepšuje uživatelský komfort a umožňuje IT týmům soustředit se na strategické cíle.

Zvyšující se počet IoT zařízení v síti vyžaduje, aby sítě byly schopné rychlého škálování bez zvyšování složitosti. Vzhledem k tomu, že mnoho těchto zařízení má omezené síťové možnosti, vyžadují L2 konektivitu napříč budovami nebo kampusy. L2 sítě však vedou ke smyčkám, pomalé konvergenci při poruchách a dalším problémům. Tradičně byly tyto sítě řešeny pomocí VLAN. Tento přístup je však neefektivní a obtížně spravovatelný.

Architektura kampusu řízená umělou inteligencí využívá technologie, fungující na otevřených standardech, jako jsou Ethernet VPN (EVPN) a Virtual Extensible LAN (VXLAN) pro oddělení overlay od underlay sítí. To zajišťuje síť bez smyček s rychlejší konvergencí a odpovídá potřebám moderní podnikové sítě tím, že umožňuje správcům sítě vytvářet logické sítě L2 v různých sítích L3. Síť EVPN-VXLAN také umožňuje mikrosegmentaci oddělením provozu mezi zařízeními IoT, čímž poskytuje dodatečné zabezpečení.

Poptávka
řešení